تصاویری از مراسم چهلم حبیب محبیان با حضور بازیگران

تصاویری از مراسم چهلم حبیب محبیان با حضور بازیگران

j6jlfmvfyoo1l64kmfr

 

مراسم سالگرد چهلمین روز از درگذشت “حبیب محبیان” خواننده موسیقی پاپ با حضور هنرمندان در روستای نیاسته در کتالم رامسر برگزار شد.

مراسم چهلمین روز از درگذشت “حبیب محبیان” خواننده موسیقی پاپ با حضور برخی از هنرمندان سینما و دوستداران این هنرمند در روستای نیاسته در کتالم رامسر برگزار شد. در این مراسم هنرمندانی چون ایرج نوذری، نفیسه روشن، پرستو صالحی،  امیر نوری و برخی از چهره های موسیقی کشور حضور داشتند.

 

h4fwrhjmrkcinruq1nbi

2bymyvgdmudzheo4c9s

برگزاری مراسم چهلم حبیب در مسجد قدس نیاسته رامسر

مراسم چهلمین روز درگذشت حبیب محبیان در مسجد قدس نیاسته رامسر برگزار شد که فرماندار و سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامسر از جمله مقامات محلی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

از جامعه هنری کشور نیز ایرج نوذری و امیر نوری در مراسم شرکت کردند.

 

nh571ulx9yqqbbv0r

ria6kvjcxmwkiccr63p

tuy6o0joyorlxsc0qofe

xuhtywel9d3ae9sg3isj

it8t6t4p2urllaog44es

lvbz28wbvmcadjq5cw2

7viubnzx9zinb0io198e

پرستو صالحی در اینستاگرام خود برای چهلمین روز درگذشت حبیب محبیان نوشت:

پرستو صالحی یکی از هنرمندانی بود که دیروز در مراسم چهلمین روز درگذشت حبیب محبیان شرکت کرد و در اینستاگرامش عکسی از مراسم منتشر کرد.

صالحی نوشت:

مراسم حبیب محبیان امروز با حضور مردم با عشق برگزار شد … روحش شاد حضورش در تمام محله و مسجد نیاسته رامسر جاری بود … اسم اون محل و مردم گذاشتن حبیب محله … حبیبِ محله روحت شاد هنرمندان گلی که شرکت کردند در مراسم چهلمین روز درگذشت حبیب بانوان نفیسه روشن و ساناز سماواتی آقایان ایرج نوذری، ایلیا منفرد، امیر نوری، علی لهراسبی، مهدی مقدم … خانواده ی مهربان محبیان یاد حبیب تا ابد در دلمان ماندگار خواهد ماند

1wm86laxkkv00znkhcpe

اشتراک گذاری مطلب

کلیه حقوق برای مجله اینترنتی ناز بهار محفوظ است All Rights Reserved - © 2013 - 2017