تیپ و مدل لباس جدید بازیگران مرد و زن در تابستان ۹۵

تیپ و مدل لباس جدید بازیگران مرد و زن در تابستان ۹۵

ralraa0wehooog7d3b0

امیرحسین رستمی
امیرحسین رستمی سر تا پا جین به تن دارد. آستین‌ها را تا آرنج بالا برده و در جیب پیراهن و سرآستین‌های او، رنگ متفاوتی به چشم می‌خورد که گردش چشم را در لباس به همراه دارد و استفاده از اکسسوری مثل دستبند و ساعت بر کژوال بودن استایل او تاکیید بیشتری دارد. استفاده از استایل جین، از آن دست لباس‌هاست که برای آقایان در این فصل انتخاب مناسبی برای فرم کژوال است.

ystzh53ylpbwmpzx4e7s

لیندا کیانی
شال تابستانه لیندا کیانی، نشان‌دهنده استایل تابستانی اوست؛ استایلی که فرم مانتو مدرن و پارچه استفاده شده در آن، نزدیک به سنتی است. مدل مانتو که جلوی آن کوتاه‌تر از پشت لباس است، این روزها در طراحی بسیاری از مانتوها به چشم می‌خورد. تم رنگی خنثای لباس طوسی او با کیف و کفش‌ تخت طوسی کامل می‌شود. رنگ مانتو و استفاده از اکسسوری‌های سنتی، در کنار مدل لباس و استفاده از شلوار جین، استایل او را تلفیقی از سنتی و مدرن به نمایش می‌گذارد.

c0ixl1kpky5xnfef5xl

شبنم عرفی نژاد
شبنم عرفی نژاد کارگردان فیلم پشت در خبری نیست هم با استایلی کژوال در مراسم حاضر شده است. لباسی راحت شامل مانتویی گشاد و جلوباز و شلوار جاگر و کفش‌تخت مشکی و کیف‌ کوچک بندبلند. این فرم پوشش نیز این روزها از طرف هنری‌ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. نقوش روشن روی مانتو تم‌لباس را از مشکی تخت خارج کرده و هر چند کفش قرمز با چیز دیگری همراه نشده اما در کنار رنگ مشکی خودنمایی می‌کند. شاید استفاده از اکسسوری قرمز می‌توانست به این ترکیب رنگ کمک کرده و گردش زنگی را در استایل او به همراه داشته باشد.

fsz28aio1mwy7c45qod5

مهراوه شریفی نیا
اصولا رنگ قرمز به خودی خود چشمگیری خاصی به همراه دارد. شاید استفاده از این رنگ در اندازه‌های زیاد چشم را خسته کند اما در هر صورت در ابتدا جلب توجه می‌کند. بخصوص وقتی در کنار رنگ سفید قرار بگیرد. مهراوه شریفی‌نیا این رنگ تند را در مانتو و کیف بزرگ و لاک ناخن‌هایش انتخاب کرده است. تیرگی رنگ قرمز و سورمه‌ای در لباس‌هایش با رنگ سفید شال و حاشیه و همینطور طرح کفشش، کنترل شده است. استایل او در درچه اول جذاب خانمانه به چشم می‌آید اما به مرور زمان چشم کمی از دیدن آن خسته می‌شود.

lxqys1jonbbak94wm501

نازنین بیاتی
چشمگیرترین بخش استایل نازنین بیاتی، شال فیروزه‌ای‌رنگ با نقوش بته‌جقه اوست. مانتوی ساده کرم رنگ با دامن مشکی بلند زیر آن، و کیف چرم بند کوتاه آن استایلی نیمه‌رسمی و خانمانه و راحت به او بخشیده است و بلندی شال، آن را از سادگی خارج کرده است. بلندی لباس و دو طبقه دیده شدن آن، او را بلندتر نشان داده و رنگ شال بر چهره‌اش نشسته است. با این همه شاید بهتر بود انتخاب بهتری برای کیف داشته باشد و این استایل کمی راحت‌تر از چنین مراسمی است.

wx477fn8f1ziynvk4z6b

خاطره اسدی
در ترکیب تابستانه خاطره اسدی، ترکیب رنگ و هارمونی مناسبی به چشم می‌خورد. از آن دست لباس‌هایی است که امروزه در سطح جامعه در بین دختران زیاد دیده می‌شود. مانتوی سفید گشاد جلو باز، ست کیف و کفش آبی، که مدل خاص کیف او، به جذابتر شدن استایلش کمک کرده و شال چند رنگ و ملایم که با بقیه قسمت‌های لباس ست شده، رنگ‌های خنک تابستانه را به همراه دارد. استایلی  که هر چیز در جای خودش قرار دارد و چیز متفاوتی به همراه ندارد.

wyo4upwfuomcl6oendhh

شهرام حقیقت دوست
شهرام حقیقت دوست نیز پیراهن وشلوار جین را با تی‌شرت و کفش نوبوک سورمه‌ای همراه کرده است. نکته‌ای که در پیراهن او جلب توجه می‌کند، نوع برش و دوخت لباس است که باعث شده پیراهن کمی شلوغ و کمی چروک به نظر برسد. هر چند این حالت بالا تنه را درشتتر نشان می‌دهد اما کمی بی‌نظمی بصری به همراه دارد. اما سر تا پا یک رنگ پوشیدن لباس به بلند قدتر دیده شدن او کمک کرده است.

xjag935es0mz947zwibe

صالح میرزا آقایی
صالح میرزا آقایی با استایل نیمه‌رسمی و شیک در این مراسم حاضر شده است. پیراهن و شلوار و کفش تیره، باعث شده کت روشن و خوش‌فرم او به خوبی خودنمایی کند. و استایل او را مرتب، سنجیده و مناسب چنین مراسمی به نمایش بگذارد.

اشتراک گذاری مطلب

کلیه حقوق برای مجله اینترنتی ناز بهار محفوظ است All Rights Reserved - © 2013 - 2017