شکم بند لاغری میس بلت

فروش به مدت محدود

35,000 تومان

فقط 29000 تومان


کتونی اورجینال

کتونی اورجینال

کتک خوردن رامین راستاد در استادیوم + عکسها

کتک خوردن رامین راستاد در استادیوم + عکسها

tk0qv2oepqg3ewvknibv

رامین راستاد بازیگر سینما و تلویزیون که برای اجرای تئاتری در اهواز – که از ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت اجرا می‌شود – به این شهر سفر کرده، روز گذشته برای دیدن بازی پرسپولیس و استقلال اهواز به استادیوم رفت و البته اسیر اتفاقاتی شد.

f0ym4pildcjg3q8tql52

 

راستاد با پیراهن قرمز که نشانه پرسپولیسی بودن است از سوی برخی افراد و هواداران ناراحت استقلال اهواز مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

بعد از این اتفاقات، مسئولان هیأت فوتبال خوزستان او را شناختند و به اتاق امن بردند و سپس همراه با اتوبوس پرسپولیسی‌ها از ورزشگاه خارج شد تا اتفاق بدتری برای این هنرمند سینما نیفتد.

 

گفتگو با رامین راستاد در مورد این اتفاق در اهواز

رامین راستاد بازیگر سینما و تلویزیون که برای اجرای یک نمایش به مدت ۱۰ روز به اهواز سفر کرده به دلیل علاقه اش به فوتبال روز جمعه تصمیم گرفت برای دیدن بازی تیم محبوبش به ورزشگاه تختی اهواز برود. بعد از برتری پرسپولیس در این بازی این هنرمند که با لباس قرمز در ورزشگاه حاضر شده بود به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
رامین راستاد درباره اتفاقاتی که برای او بعد از دیدار استقلال اهواز و پرسپولیس رخ داد گفت: از ورزشگاه که بیرون آمدم جو بسیار متشنج بود. ناخداگاه به میان هواداران استقلال اهواز رفتم و مسیرم با آنها یکی شد. متاسفانه به دلیل اینکه پیراهن قرمزی بر تن داشتم برخی از این افراد بدون اینکه مرا نگاه کنند از جلو و پشت سر با هرچیزی که دم دست شان می آمد مرا می زدند. این اتفاق چند دقیقه ای طول کشید تا اینکه برخی از هواداران اهوازی مرا شناختند و جلوی بقیه را هم گرفتند.

اشتراک گذاری مطلب

قیمت فقط : 29000 تومان

تمامی حقوق برای مجله اینترنتی ناز بهار محفوظ است | Copyright Nazbahar.Com© 2013 - 2017