محسن چاووشی باز هم خبر ساز شد

محسن چاووشی باز هم خبر ساز شد

محسن چاووشی باز هم خبر ساز شد

محسن چاووشی باز هم خبر ساز شد

به گزارش نازبهار و به نقل از خبرآنلاین محسن چاوشی خواننده کشورمان که به تازگی قطعه‌ای را بنام “مادر” در سال جدید با همکاری بهروز صفاریان و حسین صفا منتشر کرده بود به عنوان خواننده در سریال “شهرزاد” جدیدترین ساخته‌ی حسن فتحی حضور دارد.

محسن چاوشی این قطعه را در قالب تیتراژ سریال “شهرزاد” منتشر خواهد کرد. آهنگسازی این قطعه را محسن چاوشی بر عهده دارد و بهروز صفاریان به عنوان تنضیم کننده با چاوشی در این آهنگ همکاری خواهد کرد.

این سریال به تازگی وارد شبکه نمایش خوانگی خواهد شد و تا به حال حضور ترانه علیدوستی،شهاب حسینی، مصطفی زمانی، مهدی سلطانی، پریناز ایزدیار. علی نصیریان در این سریال به عنوان بازیگر قطعی شده است.

همچنین چند روزی است که خبری مبنی بر برگزاری کنسرت چاووشی در سایت‌های مختلف منتشر شده است. در این خبر گفته شده بهروز صفاریان که به تازگی همکاری با چاوشی را آغاز کرده است و یکی از تنظیم‌کنندگان آلبوم تازه این خواننده با عنوان “چنگیز” است، جمع‌آوری گروهی برای برگزاری کنسرت را شروع کرده است.

این خبرها در سایت‌های مختلف می‌چرخید تا اینکه بهادر شمس مسئول سایت محسن چاووشی، در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک خبر را تکذیب کرد و نوشت چاوشی برنامه‌ای برای اجرای کنسرت ندارد!

پیش از این نیز شهاب اکبری که در مقطعی تنظیم‌کننده آهنگ‌های چاوشی بود خبری مبنی بر جمع‌آوری گروهی برای برگزاری کنسرت این خواننده را منتشر شده بود که آن خبر نیز به نتیجه نرسید.

چاووشی با وجود تعداد زیاد طرفدارانش تاکنون کنسرتی برگزار نکرده است و همین مساله به یکی از پرسش‌هایی تبدیل شده که در اغلب مصاحبه‌ها از این خواننده پرسیده می‌شود.

برخی از منتقدان و مخاطبان موسیقی دلیل برگزار نکردن کنسرت را از سوی چاووشی مربوط به صدای این خواننده می‌دانند و معتقدند او بدون دستگاه‌های تنظیم صدای کامپیوتری نمی‌تواند مانند آلبوم‌هایش بخواند.

در عین حال کسانی که چاووشی را از نزدیک می‌شناسند و صدای او را شنیده‌اند می‌دانند، صدای او دلیل کنسرت نگذاشتنش نیست.

انتشار تک آهنگ “زخم زبون” که در اصل تمرین کنسرت بود و صدای ضبط شده چاوشی بدون هیچ اصلاحی بود نشان داد که تفاوتی بین صدای او زمانی که زنده می‌خواند با آلبوم‌هایش وجود ندارد.

خود چاوشی در مورد برگزار نکردن کنسرت می‌گوید نبود سالن و دستگاه‌های مناسب برای صدا و نداشتن مهندس صدا موجب شده او به این تصمیم برسد که کنسرت برگزار نکند.

تکذیب خبر برپایی کنسرت بار دیگر گروه گسترده طرفداران چاووشی را از تماشای اجرای زنده این هنرمند ناامید کرد.

اشتراک گذاری مطلب

کلیه حقوق برای مجله اینترنتی ناز بهار محفوظ است All Rights Reserved - © 2013 - 2017