شکم بند لاغری میس بلت

فروش به مدت محدود

35,000 تومان

فقط 29000 تومان


کتونی اورجینال

کتونی اورجینال

ازدواج محمدرضا شریفی نیا با رز رضوی،واقعیت یا شایعه

ازدواج محمدرضا شریفی نیا با رز رضوی،واقعیت یا شایعه

ازدواج محمدرضا شریفی نیا با رز رضوی،واقعیت یا شایعه

ازدواج محمدرضا شریفی نیا با رز رضوی،واقعیت یا شایعه

یکسالی می شود خبرهایی با مضمون ازدواج محمدرضا شریفی نیا با رز رضوی را در سایت ها می بینیم و میخوانیم ، آنقدر واقعی خبر را جلوه داده بودند که بسیاری این ازدواج رز رضوی با محمدرضا شریفی نیا را باور کردند.

در حالی که محمدرضا شریفی نیا در اولین قسمت از سری تازه “شام ایرانی” به صراحت بر تکذیب شایعات مربوط به ازدواج دومش تاکید کرده بود بار دیگر در قسمت چهارم “شام ایرانی” از این خواهد گفت که فقط یک بار ازدواج کرده است.
محمدرضا شریفی نیا که در قسمت تازه “شام ایرانی” به همراه برزو ارجمند و رضا شفیعی جم مهمان محمدرضا هدایتی بود با باقالی پلو با گوشت و سوپ کشک زابلی از آنها پذیرایی کرد.
در آنونس مربوط به قسمت نهایی این سری که ضمیمه قسمت سوم بود محمدرضا شریفی نیا با گلایه از دروغهایی که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به او نسبت داده اند گفت: « از روز تولد تا سال تولد ، ماه تولد و حتی محل تولدی که به نام من در یک شبکه اجتماعی آمده دروغ است تا بقیه چیزها… به نام من دروغ می نویسند و طبیعی است که هیچ گاه هم سعی نکردم به این دروغها پاسخ دهم.»

شریفی نیا ادامه داد:«در کل زندگی ام فقط یک بار ازدواج کردم یعنی همان ازدواجی که از آن صاحب دو دختر هستم؛ ملیکا و مهراوه.»!

وی با این صحبت ها به طور کامل و قطعی ازدواج خودش با رز رضوی را شایعه و دروغ عنوان کرد.

اشتراک گذاری مطلب

قیمت فقط : 29000 تومان

تاکنون ۳ نظر ثبت شده است.

  1. باسلام من هم موافقم خانم شریفی نیا مناسب نقش همسرشاه نبودن

  2. به نظر من نقش ثریا همسر دوم شاه را نباید به مهراوه شریفی نیا می دادند ، اصلا تیپ و اندام و قیافه و قد و قواره مهراوه شبیه ثریا نیست ، تازه بازی مهراوه هم خوب نیست ،به نظرم کارگردان خیلی اشتباه بزرگی کرد که نقش ثریا را به مهراوه داد ، بااین کار ارزش فیلم به شدت پایین آمد، تا کی این آقای محمد رضا شریفی نیا با پارتی بازی و چاپلوسی و چرب زبانی می خواهد دخترهای نابازیگرش را به کارگردانها و تماشاچی ها و سینما تحمیل کند . ولی نقش حدیث فولادوند برای فوزیه مناسب بود هم قیافه و اندامش می خورد هم بازی اش نسبتا خوب بود. نقش شاه هم خوب بازی شد .

    • با نظر تتماج موافقم. ثریا زنی بسیار زیبا و بلند بالا بود با چشمان رنگی. اصلا مهراوه در حدی نیست که بخواد نقش ملکه ثریا رو بازی کنه

تمامی حقوق برای مجله اینترنتی ناز بهار محفوظ است | Copyright Nazbahar.Com© 2013 - 2017
تلگرام