شکم بند لاغری میس بلت

فروش به مدت محدود

35,000 تومان

فقط 29000 تومان


کتونی اورجینال

کتونی اورجینال

نشست خبری قلعه نویی پس از دومین باخت مقابل الریان

نشست خبری قلعه نویی پس از دومین باخت مقابل الریان

نشست خبری قلعه نویی پس از دومین باخت مقابل الریان

نشست خبری قلعه نویی پس از دومین باخت مقابل الریان

 سرمربی استقلال با قبول اینکه تیمش مثل سال گذشته ایده‌آل بازی نمی‌کند می‌گوید: در دیدار تیمش و حریف قطری روز خوبی برای دروازه‌بان تیم میزبان رقم خورد و به این دلیل شاگردانش مغلوب حریف شدند.

به گزارش ناز بهار به نقل از سایت باشگاه استقلال ، امیر قلعه‌نویی، سرمربی استقلال بعد از شکست یک بر صفر تیمش برابر الریان در کنفرانس خبری گفت: ابتدا به تیم الریان به خاطر کسب این پیروزی تبریک می‌گویم. همچنین به بازیکنان خودم خسته ‌نباشید می‌گویم. آنها زحمات خود را کشیدند ولی باید بگویم عدالت فوتبال امروز رعایت نشد. ما باید با اختلاف دو، سه گل برنده بازی می‌شدیم، اما شکست جزیی از فوتبال است و امروز هم روزِ خوب دروازه‌بان الریان بود.
قلعه‌نویی ادامه داد: من یک گله از تیم الریان دارم. فوتبال آسیا با این نوع بازی پیشرفت نخواهد کرد. بازیکنان الریان بارها در طول بازی خودشان را به زمین انداختند و وقت‌کشی کردند. اگر قرار است پیروز شویم باید با سرعت دادن به بازی و تاکتیک به سه امتیاز برسیم، ولی به هر حال به الریان تبریک می‌گویم.
سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که چرا در طول بازی توپ‌هایش به گل تبدیل نشد، ادامه داد: باید بگویم خیلی بدشانس بودیم و توپ‌های‌مان به گل تبدیل نشد. بازهم می‌گویم امروز، روز خوب دروازه‌بان آنها بود.
قلعه‌نویی در پایان در پاسخ به این سوال که چرا استقلال تیم ایده‌آل فصل گذشته نیست، گفت: من هم با شما موافق هستم. خیلی از بازیکنان ما در شرایط ایده‌آل خودشان نیستند تلاش می‌کنیم در بازی‌های آینده بهتر ظاهر شویم.

 

اشتراک گذاری مطلب

قیمت فقط : 29000 تومان

تمامی حقوق برای مجله اینترنتی ناز بهار محفوظ است | Copyright Nazbahar.Com© 2013 - 2017
تلگرام