رسانه چین:سردار آزمون ، مسی خلیج فارس

رسانه چینی : سردار آزمون ،مسی خلیج فارس و سه ژنرال ایرانی!

عکسهای سردار آزمون+بیوگرافی سردار آزمون

عکسهای سردار آزمون+بیوگرافی سردار آزمون

یک رسانه چینی طی گزارشی با عنوان “سه ژنرال ایرانی ؛ رونمایی از مسی خلیج فارس” ضمن تمجید از بازی سردار آزمون ، عملکرد فنی احسان حاج صفی، مسعود شجاعی و اشکان دژاگه را ستود و توانایی های این بازیکنان را فراتر از قاره آسیا دانست.

این پایگاه خبری نوشت: این چهار بازیکن با عملکرد خوب و نقش آفرینی ایده آل خود چهره جدیدی از فوتبال زیبای ایرانی را به نمایش گذاشتند و همین موضوع توجه بسیاری از کارشنان ورزشی را متوجه این تیم کرده است…..!!
«وانگ یی» به دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان در دو مسابقه اخیر برابر قطر و امارات اشاره کرد و یادآور شد: تیم ایران همواره نشان داده غیرقابل پیش بینی است و همین خصیصه است که دیدارهای این تیم را جذاب تر می کند.
این رسانه چینی در بخشی دیگر از گزارش خود به «سردار آزمون» و سابقه بازی او در تیم «روبین کازان» روسیه اشاره کرد و حضور او در تیم ملی فوتبال ایران را عملکرد فنی بالای او در این تیم روسی دانست.
به نوشته پایگاه خبری وانگ یی، سردار آزمون در سال ۲۰۱۲ با ۶ گل، عنوان آقای گلی مسابقات جام دوستی روسیه را از آن خود کرد و کسب این افتخار کافی بود که مسیر او برای ورود به تیم ملی فوتبال هموار شود. هر چند این بازیکن جوان در ترکیب تیم ایران برای حضور مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل قرار گرفت اما نتوانست به همراه این تیم به برزیل برود.
این رسانه همچنین از ابراز علاقه باشگاه های اسپانیایی، انگلیسی و ایتالیایی برای جذب این بازیکن خبر داد.

 

عکسهای سردار آزمون

بیوگرافی سردار آزمون

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. رونالدو ی ایرانی

کلیه حقوق برای مجله اینترنتی ناز بهار محفوظ است All Rights Reserved - © 2013 - 2017