توبیخ احسان علیخانی به دلیل انتخاب الهام عرب

توبیخ احسان علیخانی به دلیل انتخاب الهام عرب

توبیخ احسان علیخانی به دلیل انتخاب الهام عرب

توبیخ احسان علیخانی به دلیل انتخاب الهام عرب

الهام عرب” مهمان جنجالی ماه عسل ، کار دست احسان علیخانی داد!

در پی حاشیه‌های پیش‌آمده (حضور الهام عرب مدل عروس در برنامه ماه عسل) برای برنامه «ماه عسل»، علی‌اصغر پورمحمدی – معاون سیما – در نامه‌ای به شبکه سه تذکر داد و خواستار توبیخ عوامل انتخاب میهمان‌های برنامه یادشده شد.

در متن نامه پورمحمدی به مدیر شبکه سه که عنوان «توبیخ ماه عسل، تذکر به شبکه سه» در بالای آن درج شده، آمده است:

«جناب آقای سیدغلامرضا میرحسینی

مدیر محترم شبکه سه سیما

با سلام و‌ آرزوی موفقیت

برنامه ماه عسل از برنامه‌های معنوی‌، تاثیرگذار و پرمخاطب رسانه ملی در ماه مبارک رمضان محسوب می‌شود که دست‌اندرکاران آن توانسته‌اند با تلاش چندساله اوقات خوبی را برای مردم عزیز ایران بخصوص روزه‌داران مومن فراهم کنند. اما امسال علی‌رغم جدیت جنابعالی و گروه برنامه‌ساز برای افزایش کیفیت و محتوای این برنامه و توجه ویژه‌ به انتخاب بهتر سوژه‌ها و میهمانان مناسب که نسبت به سال‌های گذشته از جذابیت و تاثیر بیش‌تری برخوردارند، متاسفانه دو برنامه و دو انتخاب غلط در ماه عسل امسال از شیرینی و شهد این زحمات کاسته است و موضوعات و مفاهیمی مطرح شده است که نه در ماه عسل که در هیچ‌یک از برنامه‌های دیگر سیما نیز جایی ندارند.

از آن‌جا که تکرار این‌گونه اشتباهات قابل اغماض نیست‌، با تذکر به جنابعالی، لازم است ضمن توبیخ عوامل آن انتخاب غلط، به نظارت موثر بر تصحیح‌، ارتقا و ادامه مسیر خوش‌سابقه این برنامه اهتمام کنید.»

برنامه «ماه عسل» با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی قبل از افطار از شبکه سه سیما پخش می‌شود. امسال حضور برخی میهمان‌ها در این برنامه با حاشیه‌ها و انتقادهایی همراه شده است.

 

منبع:isna.ir

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون ۱۰ نظر ثبت شده است.

 1. سلام
  واقعا باید نظارت قوی تری باشه.
  دوستی که می پرسه فقط به خاطر اینکه چادری نیست؟
  عزیزم مگه فقط چادر نشانه اسلامه ؟ چه ربطی داره؟ حرمت شکنی شده.

 2. خب احسان خیلی ازخط قرمزا رو رعایت نمی کنه این موضوع هم بطی به حجاب نداره خیلی زبونش درازه فقط بهانه میخواستن که احسان دستشون داد

 3. نه اینکه این بازیگرایی که هرروز رو صحنه تلویزیون خیلی باحجاب تشریف واسه همین بهشون برخورده اگه اینطوریه اونا هم باید توبیخ بشن چون همچین آدمایی در هیچ یک از برنامه های سیما جا ندارند

 4. سلام.چرا دوسته من.؟
  چون این کاره اقای علیخانی با عقاید و ساخته ذهنیه ما منافات داره.چون ما انتظار چنین رفتاری رو تو صداسیما نداریم.چون ما مثلا مسلمان هستیم و باید این اعتقادات رو تو اعمال و رفتار نشون بدیم و این حرکت ببا اعتقادات ما تناقض داره.دعوت از چنین مهمانی یعنی تبلیغ برای او و حمایت از رفتارهای او.ولی ایا این هدفه والای ماست.ایا شیعه میخواد از چنین رفتاری حمایت کنه.ایا مامیخوایم مدل بودن رو تبلیغ کنیم.یا نه.میخوایم خوب زندگی کردن رو تبلیغ کنیم.چرا بعضی از ماها با حجاب و مذهب مشکل داریم.چرا نمیشینیم فکرکنیم خدا چرا میگه بنده ی من این راه درسته بهت نشون دادم دوس داری برو دوس نداری هم نرو.چرا.چون ما فکر نمیکنیم.چون تو عمقش نرفتیم.چون نفسه حجاب رو درک نکردیم.چون نمیدونیم چقدر به سلامته خودمون وجامعه کمک میکنه چقدر باعثه ارامش میشه.بله دوسته من.چون عمیق نمیشیم.چون اکثرهم لایعقلونیم که خدا خودش تو قران گفته.چون اکثرمون داریم بیراه میریم و فکرمیکنم درسته.چون از خلوتیه راهه سعادت میترسیم.و چون میترسیم میخوایم همرنگه جماعت شیم.

 5. چرا چون مدله؟؟؟چون چادرینیست؟دلیلشون چیه؟

کلیه حقوق برای مجله اینترنتی ناز بهار محفوظ است All Rights Reserved - © 2013 - 2017