سال ۹۶ چه حیوانی است+طالع بینی کامل سال ۱۳۹۶

سال ۹۶ چه حیوانی است

حیوان سال ۱۳۹۶

حیوان سال ۹۶ + طالع بینی کامل سال ۱۳۹۶

سال 96 چه حیوانی است+طالع بینی کامل سال 1396

سال ۹۶ چه حیوانی است+طالع بینی کامل سال ۱۳۹۶

با نزدیک شدن به نوروز سال ۱۳۹۶ ، تصمیم گرفتیم اطلاعاتی درباره ی حیوان سال ۱۳۹۶ (سال ۹۶ چه حیوانی است ؟) و هم چنین در کنار آن طالع بینی سال ۹۵ را برای شما عزیزان قرار دهیم

در ادامه با ما همراه باشید

** ** **

سال ۹۶ چه حیوانی است؟

سال ۱۳۹۶ خورشیدی، سال خروس است.

متولدین سالهای : ۱۳۲۴، ۱۳۳۶، ۱۳۴۸، ۱۳۶۰، ۱۳۷۲، ۱۳۸۴ ،۱۳۹۶ و…

علایق:

رنگ: بنفش ============== حیوان: آهو

گُل: داودی =============== درخت: بلوط

رایحه: مر ============= گیاه: مرزه

طعم: شیرین ============= ادویه: فلفل سفید

جواهر تولد: یاقوت زرد =========== فلز: روی

عدد شانس: ۶ =========== آلت موسیقی: قره نی

 

***

سال ۹۶ چه حیوانی است

طالع بینی سال ۱۳۹۶ , خروس

مشخصات کلی متولدین سال خروس:

خروس به راحتی افکار و عقاید خود را بیان می کند و برای دفاع از گفته های خود تا مرز پرخاشگری و ستیزه جویی می تازد.

این طرز فکر و رفتار ناخوشایند خروس اطرافیانش را آزرده می سازد؛ ولی آنان با وقار تمام از این بی ادبی خروس چشم پوشی می کنند و آن را ناشی از صراحت در بیان و عادات عجیب او می دانند که البته سخت در اشتباهند، بی شک خروس صریح و صادق است و هر چه به فکرش برسد، به زبان می آورد؛ بی آن که نکته ای را از قلم بیندازد. اما باید گفت این صراحت خروس که صفت ذاتی اوست چندان پسندیده نیست و نوعی خودخواهی به حساب می آید؛ چرا که او اهمیتی برای احساسات دیگران قائل نیست و هرگز درک نمی کند که چرا باید برای دیگران ارزش قائل شود.

خروس برای حفظ موقعیت خود، ناگزیر به نیرنگ دست می یازد. البته این نیز تصوری واهی و باطل است. مطمئناً او دوست دارد جلب نظر کند لذا بدش نمی آید کمی به خودش برسد؛ اما در واقع او بسیار محافظه کار و سنت گراست و این حالت خود را به صحنه سیاست نیز تعمیم می دهد.

خروس معتقد است که همیشه حق با اوست و می داند چه کاری انجام می دهد. او به هیچکس اعتماد ندارد و خود محور است و از طرف دیگر در نصیحت کردن دیگران پافشاری می کند و سنگ تمام می گذارد.

خروس در ظاهر شجاع، ماجراجو، و بی پرواست اما عقل تان به چشم تان نباشد! در حقیقت او پر از ایده های به ظاهر بزرگ و نامعقول است که امیدی به تحقق آنها نیست.

خروس عاشق خواب و خیال، مکاشفه، اوهام غیر ممکن و قهرمان پردازی است؛ اما به واقع طبل تو خالی است که تمام رؤیاها، مکاشفات و تصورات او از فضای آرام خانه اش بیرون نمی رود. او ماجراجویی نازک نارنجی و فیلسوفی است که حتی نمی تواند چهار تا کلام حرف حسابی تحویل آدم دهد. البته او ترسو یا خجالتی نیست و در صورتی که شرایط ایجاب کند می تواند به موجودی جسور و شجاع تبدیل شود. خروس همیشه رؤیای قهرمان شدن را در سر می پروراند به این خاطر ممکن است با نشان دادن واکنشی جسورانه، خود را به خطر انداخته و با آغوش باز مرگ را بپذیرد. همین دلیل باعث می شود که خروس سرباز خوبی باشد.

اطرافیان خروس از صحبت کردن او لذت می برند؛ اما اگر حواسش را جمع نکند، ناخواسته آنان را از خود آزرده می کند و به عنوان لاف زنی که بیشتر قول می دهد و کمتر عمل می کند شناخته خواهد شد. درخشش او در جمع تا در ارتباط با دوستان نزدیک خود بیشتر است

سال ۹۶ چه حیوانی

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. مرسی عالیه بود

کلیه حقوق برای مجله اینترنتی ناز بهار محفوظ است All Rights Reserved - © 2013 - 2017